taniec dla DOROSŁYCH

 

LATINO SOLO

Latino to połączenie porywających rytmów, zmysłowych ruchów ciała i świetnej zabawy. To także możliwość wyrażenia rozmaitych emocji i nastrojów, dzięki czemu na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie!

Na tym kursie nie potrzebujemy partnera ani partnerki do tańca, wszystkich kroków uczymy się solo. Zajęcia na poziomie podstawowym.

 

JOGA DLA KAŻDEGO

Są to zajęcia dostosowywane do potrzeb grupy czyli zarówno dla osób rozpoczynających przygodę z jogą oraz pragnących ugruntować i odświeżyć sobie jej podstawy. W trakcie tych zajęć poznasz podstawy budowania asan (pozycji jogi), bezpieczeństwa wykonywania poszczególnych pozycji, a także poznasz głębiej swoje ciało, jego potrzeby i ograniczenia. Nauczysz się również kontrolowanego oddechu, kierowania wzroku i kontroli mięśni głębokich. Poprzez wielokrotne powtarzanie asan na kolejnych zajęciach, będziesz wykonywać je z coraz większą łatwością i lekkością co pozwoli Ci w późniejszym czasie na płynnie połączenie twojego ruchu z oddechem (medytacja w ruchu) i tym samym połączenie umysłu ze swoim ciałem.

TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR

Kurs przeznaczony dla osób pragnących szybko i efektywnie nauczyć się swobodnego tańca w parze, w najróżniejszych rytmach.
Kurs skierowany jest dla par, które chcą bawić się tańcem  na parkiecie podczas wesel, balów sylwestrowych, studniówek czy wszelkiego rodzaju innych imprez.
Taniec użytkowy łączy w sobie tango, walca, disco, motywy latynoamerykańskie i wiele innych. Jeżeli nie mamy na oku określonego stylu i pragniemy po prostu cieszyć się tańcem, ten kurs to idealne rozwiązanie.
Lepsza kondycja fizyczna, koordynacja całego ciała oraz płynność ruchów, a ponadto zwiększenie pewności siebie i poczucia rytmu – czego chcieć więcej!

Kurs składa się z dwóch poziomów:

Poziom podstawowy - dla rozpoczynających swoją przygodę z tańcem w parze. Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe kroki walca angielskiego, tango, disco, cha cha. Nauczą się pierwszych kombinacji kroków i figur oraz efektowne partnerowania.

Poziom średniozaawansowany – dla tych, dla których podstawowe kroki to już zamało. Na zajęciach kursanci bazują na wcześniej poznanych podstawach danego tańca, pogłębiają swoją wiedzę na temat danego stylu. Kursanci zapoznają się z podstawowymi kroki fokstrota, walca wiedeńskiego, salsy, samby, jiva.

PIERWSZY TANIEC

Serdecznie zapraszamy na INDYWIDUALNE lekcje PIERWSZEGO TAŃCA.
Pomożemy Wam dopasować kroki taneczne do Waszej piosenki, aby pierwszy taniec był pięknym rozpoczęciem wesela, a nie stresem, który trzeba przejść..
Dla nas KAŻDA para potrafi TAŃCZYĆ , tylko potrzebuje kilku WSKAZÓWEK, aby w tańcu poczuć się DOBRZE
Jedna lekcja trwa 60 min, na której obecny jest jeden instruktor oraz para. Instruktor przedstawia propozycje choreografii do wybranego utworu przez parę.
Każda choreografia jest unikatowa, stworzona typowo pod młodą parę, ich historię,
charaktery, możliwości, pod wybraną piosenkę, salę weselną, klimat weselnym wiele innych zmiennych. Do stworzenia prostej choreografii wystarczą już 4 lekcje. Jeśli para decyduje się na bardziej skomplikowany układ taneczny to ilość lekcji zwiększa się.
Już na pierwszej lekcji uczymy się choreografii, w tym dniu również ustalane są kolejne spotkania. Lekcje mogą odbywać się w godzinach popołudniowych jak i porannych.

ZAPISY TYLKO MAILOWO: [email protected] z dopiskiem "Pierwszy taniec". Grafik ustalany jest indywidualnie dla każdej pary.

Pojedyncza lekcja

200 zł za godzinę od pary

Pakiet 4 lekcji

180 zł za godzinę = 720 zł od pary

Pakiet 8 lekcji

160 zł za godzinę = 1280 zł od pary