Instruktorzy

ESTERA WAWRZYNIAK

Estera Wawrzyniak

Założycielka Szkoły Tańca i Baletu Tutu.  Licencjonowany instruktor stretchingu oraz fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat i kontynuuje ją po dziś dzień. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu oraz uczelni wyższych Collegium da Vinci w Poznaniu Wydział Pedagogiki oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział  Studiów Edukacyjnych ze specjalnością edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Tańczyła na scenach teatrów w Polsce i za granicą m.in Niemcy i Chiny. Cały czas doskonali swój warsztat taneczny biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie tańca. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z zakresu tańca klasycznego oraz jazzu dla dzieci.NATALIA KOCZOROWSKA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku jedenastu lat w zespole zajmującym wysokie miejsca na wojewódzkich i ogólnopolskich turniejach. Z czasem zaczęła występować jako solistka, również z licznymi sukcesami. Związana z tańcem współczesnym, nowoczesnym i klasycznym. Stale poszerza swój repertuar o nowe style.

Uczestniczyła w wielu warsztatach u takich choreografów jak: Dan Tchekpo Agbetou, Thierry Verger, Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak czy Iwona Olszowska, w swojej edukacji czerpała również z wiedzy i umiejętności tancerzy Polskiego Teatru Tańca. Obecnie studiuje pedagogikę tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.DOMINIKA ZARECKA

Od 2017 r. współpracuje ze Szkołą Tańca i Baletu “TUTU” Estery Wawrzyniak jako instruktor tańca dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat.

Od 2016 r. jest studentką łódzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej, na kierunku Taniec, gdzie zdobywa wykształcenie pedagogiczne oraz doskonali się m.in. w zakresie techniki i dydaktyki tańca klasycznego; jej wykładowcami byli soliści Teatru Wielkiego w Łodzi – Julia Sadowska, Wojciech Domagała, Beata Brożek-Grabarczyk. Techniki tańca jazzowego z kompozycją i partnerowaniem zgłębiała pod okiem Elżbiety Szlufik-Pańtak i Grzegorza Pańtaka z Kieleckiego Teatru Tańca. Technik tańca współczesnego z kompozycją i improwizacją uczyła się u Anny Dovganovskiej, Amelii Koziary, Anny Głowackiej, Konstantina Popova, Ilony Gumowskiej oraz w ramach warsztatów u Iwony Olszowskiej, Witolda Jurewicza, Jacka Owczarka, Jacka Bzdyla. Na aktorstwo i reżyserię uczęszczała do Pawła Siedlika, wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Była studentką “STW – Szkoły Tańca Współczesnego” Natalii Dragonik-Franke. Od 2015 r. jest współprowadzącą zajęcia z tanga dla dorosłych. W 2019 r. dołączyła do zespołu Teatru Tanga w Poznaniu. Od 2015 r. jest dyplomowaną choreoterapeutką.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczynała w Nowogardzkim Domu Kultury będąc tancerką Teatru Tańca Współczesnego „GEST”.
JAKUB KUBIK WIECZOREK

Tancerz, pedagog, nauczyciel, uczeń.
Doceniany na światowej scenie tanecznej za dojrzały styl tańca. Od 15 lat zajmuje się stylem ulicznym. To czas ciągłej pracy i skupienia. Czerpał wiedzę od takich legend jak: Alien Ness (Zulu Kingz), Mr Wiggles (Rock Steady Crew), Focus (Flomo), Luigi (Skillmethodz). Jego doświadczenie zawodowe jest bardzo rozległe, od surowych pokazów na ulicach miast, po profesjonalne występy w telewizji.

Jeden z gości specjalnych tegorocznego finału programu Taniec z Gwiazdami. Zwycięzca międzynarodowych eventów jak: Cavalieri dell’Asfalto, Rockin Champ, Castle Eastside Jam, Jam Chapter ,  What You Got.
Wyznaje zasadę Each One  Teach One i z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę od ponad 9 lat młodemu pokoleniu tancerzy street dance.
MARTIN SZŁAPKA

Tancerz, choreograf, inżynier. Z tańcem związany od 8 roku życia, jednak ścisłą naukę rozpoczął w wieku 13 lat. Od samego początku interesowały go formy Street Dance takie jak hip-hop, popping czy locking, które regularnie poznawał i ćwiczył u nauczycieli z całego świata takich jak Batalla, Kyle Hanagami czy Les Twins. Obecnie specjalizuje się w tańczeniu i tworzeniu choreografii w stylu New Age. Na koncie ma wiele osiągnięć turniejowych, w tym I msc Formacje 16+ Rytm Ulicy 2018 i 3 msc Formacje 16+ WOD Berlin, a także występów na scenie i przed kamerą – w telewizji oraz teledyskach. Na swoich zajęciach uczy podstaw hip-hop’u oraz krótkich choreografii, w których stawia na estetykę i muzykalność.
NICOLA JANKOWSKA

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 6 lat, trenując gimnastykę artystyczną. W swoim dorobku artystycznym posiada również techniki tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego, charakterystycznego.

Tańczyła na scenach w kraju i za granicą. Ciągle doskonali swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach na terenie kraju. Prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dla osób starszych.