Instruktorzy

ESTERA PIENIAK

Założycielka Szkoły Tańca i Baletu Tutu. Licencjonowany instruktor stretchingu oraz fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat i kontynuuje ją po dziś dzień. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu oraz uczelni wyższych Collegium da Vinci w Poznaniu Wydział Pedagogiki oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział  Studiów Edukacyjnych ze specjalnością edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Tańczyła na scenach teatrów w Polsce i za granicą m.in Niemcy i Chiny. Cały czas doskonali swój warsztat taneczny biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie tańca. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z zakresu tańca klasycznego oraz jazzu dla dzieci.

MARIA STEFAŃSKA SŁOWIŃSKA

Pedagog, dyplomowana tancerka, instruktor zajęć tanecznych oraz fitness. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika - edukacja elementarna i wychowanie fizyczne oraz pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Tańczyła m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu (Jezioro Łabędzie, Faust, Pan Twardowski), Filharmonii Poznańskiej, CK Zamek. Brała udział w konkursach ogólnopolskich. Swoją technikę doskonali na licznych międzynarodowych warsztatach u takich pedagogów jak: Thierry Verger, Anna Krysiak, Dawid Lorenc, Leszek Bzdyl, Natalia Iwaniec, Jens Bjerregaard. Od 2012 prowadzi zajęcia dla dzieci z różnych technik tańca. W latach 2014-2018 reprezentowała poznański uniwersytet podczas akademickich mistrzostw polski w aerobiku sportowym. W latach 2014-2018 związana z tetarem tańca Flek Step pod kierownictem Ewy Sobiak, gdzie zrealizowała spektakle: “My”, “Karmen”, “Tancerz, -owi, -om”, “Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt”. Od 2019 roku związana z grupą “Projekt Out”, z którą zrealizowała projket “Impro na temat 20m2”.

JULITA MAJEWSKA KASZTELAN

Absolwentka wydziału Melioracji i inżynierii środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na co dzień pracuje w biurze.
Z aktywnością fizyczną ma  do czynienia już od liceum gdzie rozpoczęła swoją przygodę ze sztuką walki jaką jest aikido. To tam po raz pierwszy zetknęła się z samodyscypliną i dystansem do siebie oraz kulturą i filozofią wschodu. Na studiach rozpoczęła nową przygodę z fitnessem, a następnie jogą.

Gdzieś po drodze wkradła się ciekawość do  crossfitu, który pozwala jej poznawać możliwości własnego ciała z trochę innej strony. Jednak to joga stała się prawdziwą pasją, bez której Julita nie wybobraża sobie życia. Z każdym dniem, krok po kroczku, rozwija się i uczy czegoś nowego pamiętając o słowach Rodney Yee „Miejsca w których napotykasz największy opór są płaszczyznami w których odnajdziesz największe wyzwolenie”

Od 2016 roku ma przyjemność przekazywać wiedzę, doświadczenie i swoją pasję oraz  dzieli się swoją przyjaciółką jaką jest dla niej joga z innymi osobami 🙂

Doświadczenie:

SNY Vinyasa Yoga kurs nauczycielski jogi RYT 200H Yoga Alliance -  Studio Namaste Yoga//EFIB - Kurs instruktora Jogi//EFIB - Kurs Firball & zdrowy kręgosłup..EFIB - Kurs streching z analizą narządu ruchu//ATHLETIC DEVELOPMENT ACADEMY - Mobility i prawidłowe wzorce ruchu//IFAA - Vinyasa Power Yoga Basic//Masaż Tajski poziem I i II u Alfonso Cazenave oraz liczne warsztaty

 

JACEK JĘDRO

Wieloletni tancerz z ogólnopolską klasą taneczną „B” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca. Absolwent Uniwersytetu im. A Mickiewicza oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Półfinalista Mistrzostw Polski Klasy „B” i „A” oraz Akademickich Mistrzostw Polski.