Instruktorzy

ESTERA PIENIAK

Założycielka Szkoły Tańca i Baletu Tutu. Licencjonowany instruktor stretchingu oraz fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat i kontynuuje ją po dziś dzień. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu oraz uczelni wyższych Collegium da Vinci w Poznaniu Wydział Pedagogiki oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział  Studiów Edukacyjnych ze specjalnością edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Tańczyła na scenach teatrów w Polsce i za granicą m.in Niemcy i Chiny. Cały czas doskonali swój warsztat taneczny biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie tańca. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z zakresu tańca klasycznego oraz jazzu dla dzieci.

NATALIA WOJTASZYK

Absolwentka pedagogiki tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku jedenastu lat w zespole zajmującym wysokie miejsca na wojewódzkich i ogólnopolskich turniejach. Z czasem zaczęła występować jako solistka, również z licznymi sukcesami. Związana z tańcem współczesnym, nowoczesnym i klasycznym. Stale poszerza swój repertuar o nowe style. Uczestniczyła w wielu warsztatach u takich choreografów jak: Dan Tchekpo Agbetou, Thierry Verger, Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak czy Iwona Olszowska, w swojej edukacji czerpała również z wiedzy i umiejętności tancerzy Polskiego Teatru Tańca.

MARIA STEFAŃSKA SŁOWIŃSKA

Pedagog, dyplomowana tancerka, instruktor zajęć tanecznych oraz fitness. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika - edukacja elementarna i wychowanie fizyczne oraz pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Tańczyła m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu (Jezioro Łabędzie, Faust, Pan Twardowski), Filharmonii Poznańskiej, CK Zamek. Brała udział w konkursach ogólnopolskich. Swoją technikę doskonali na licznych międzynarodowych warsztatach u takich pedagogów jak: Thierry Verger, Anna Krysiak, Dawid Lorenc, Leszek Bzdyl, Natalia Iwaniec, Jens Bjerregaard. Od 2012 prowadzi zajęcia dla dzieci z różnych technik tańca. W latach 2014-2018 reprezentowała poznański uniwersytet podczas akademickich mistrzostw polski w aerobiku sportowym. W latach 2014-2018 związana z tetarem tańca Flek Step pod kierownictem Ewy Sobiak, gdzie zrealizowała spektakle: “My”, “Karmen”, “Tancerz, -owi, -om”, “Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt”. Od 2019 roku związana z grupą “Projekt Out”, z którą zrealizowała projket “Impro na temat 20m2”.

JULITA MAJEWSKA KASZTELAN

Absolwentka wydziału Melioracji i inżynierii środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na co dzień pracuje w biurze.
Z aktywnością fizyczną ma  do czynienia już od liceum gdzie rozpoczęła swoją przygodę ze sztuką walki jaką jest aikido. To tam po raz pierwszy zetknęła się z samodyscypliną i dystansem do siebie oraz kulturą i filozofią wschodu. Na studiach rozpoczęła nową przygodę z fitnessem, a następnie jogą.

Gdzieś po drodze wkradła się ciekawość do  crossfitu, który pozwala jej poznawać możliwości własnego ciała z trochę innej strony. Jednak to joga stała się prawdziwą pasją, bez której Julita nie wybobraża sobie życia. Z każdym dniem, krok po kroczku, rozwija się i uczy czegoś nowego pamiętając o słowach Rodney Yee „Miejsca w których napotykasz największy opór są płaszczyznami w których odnajdziesz największe wyzwolenie”

Od 2016 roku ma przyjemność przekazywać wiedzę, doświadczenie i swoją pasję oraz  dzieli się swoją przyjaciółką jaką jest dla niej joga z innymi osobami 🙂

Doświadczenie:

SNY Vinyasa Yoga kurs nauczycielski jogi RYT 200H Yoga Alliance -  Studio Namaste Yoga//EFIB - Kurs instruktora Jogi//EFIB - Kurs Firball & zdrowy kręgosłup..EFIB - Kurs streching z analizą narządu ruchu//ATHLETIC DEVELOPMENT ACADEMY - Mobility i prawidłowe wzorce ruchu//IFAA - Vinyasa Power Yoga Basic//Masaż Tajski poziem I i II u Alfonso Cazenave oraz liczne warsztaty

 

EMILIANA JĘDRO

Trener personalny oraz instruktor zajęć grupowych. Swoje doświadczenia w tej dziedzinie zdobywa od wielu lat i nieustannie chce się rozwijać uczęszczając na liczne kursy i szkolenia.

W dziedzinie zajęć grupowych ukończyła kurs instruktora fitness, Trampoline Jump, step basic, step&shape, choreografia fitness, zdrowy kręgosłup, Zumba Fitness, Zumba Step, Zumba Gold, Zumba Glutes, Salsation, studia podyplomowe na Poznańskim AWF „Formy gimnastyczno- taneczne i fitness”.

W dziedzinie trenera personalnego ukończyła kurs trenera personalnego oraz instruktora siłowni. Ponadto ukończyła kurs treningu dla kobiet w ciąży i po porodzie oraz dla osób otyłych i zmagających się z nadwagą.

Oprócz fitness’u jej drugą ogromną pasją jest taniec. W tym kierunku również stara się rozwijać. Obecnie przynależy dla klubu sportowego tańca towarzyskiego. Bierze udział w licznych warsztatach, szkoleniach oraz turniejach. Wraz ze swoim partnerem są zwycięzcami i finalistami wielu turniejów rozgrywanych w Polsce.

Ponadto na codzień jest nauczycielką w jednej ze szkół, w której uczy m.in. języka angielskiego.

W pracy trenera i instruktora najbardziej lubi spotkanie z drugim człowiekiem, któremu może dać coś od siebie, ale też może nauczyć się czegoś od niego. Uwielbia motywować ludzi do osiągania celów, które sobie wyznaczyli. Taka współpraca trenera(instruktora) i podopiecznego zawsze prowadzi do sukcesu.

JACEK JĘDRO

Wieloletni tancerz z ogólnopolską klasą taneczną „B” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca. Absolwent Uniwersytetu im. A Mickiewicza oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Półfinalista Mistrzostw Polski Klasy „B” i „A” oraz Akademickich Mistrzostw Polski.

KLAUDIA ZIELIŃSKA

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na co dzień pracuje w szkole. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat i tę pasję kontynuuje do dziś. Podczas studiów zainteresowała się fitnessem. Zaczęła się szkolić w tym kierunku, uczestnicząc w konwencjach i maratonach fitness. Zdobyła uprawnienia instruktorskie fitness i lekkiejatletyki. Od 3 lat prowadzi zajęcia taneczne dla najmłodszych i dzieląc się z nimi pasją do aktywnego stylu życia.