Instruktorzy

ESTERA WAWRZYNIAK

Założycielka Szkoły Tańca i Baletu Tutu. Licencjonowany instruktor stretchingu oraz fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat i kontynuuje ją po dziś dzień. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu oraz uczelni wyższych Collegium da Vinci w Poznaniu Wydział Pedagogiki oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział  Studiów Edukacyjnych ze specjalnością edukacja elementarna i terapia pedagogiczna. Tańczyła na scenach teatrów w Polsce i za granicą m.in Niemcy i Chiny. Cały czas doskonali swój warsztat taneczny biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie tańca. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z zakresu tańca klasycznego oraz jazzu dla dzieci.

NATALIA WOJTASZYK

Absolwentka pedagogiki tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku jedenastu lat w zespole zajmującym wysokie miejsca na wojewódzkich i ogólnopolskich turniejach. Z czasem zaczęła występować jako solistka, również z licznymi sukcesami. Związana z tańcem współczesnym, nowoczesnym i klasycznym. Stale poszerza swój repertuar o nowe style. Uczestniczyła w wielu warsztatach u takich choreografów jak: Dan Tchekpo Agbetou, Thierry Verger, Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak czy Iwona Olszowska, w swojej edukacji czerpała również z wiedzy i umiejętności tancerzy Polskiego Teatru Tańca.

MARIA STEFAŃSKA SŁOWIŃSKA

Pedagog, dyplomowana tancerka, instruktor zajęć tanecznych oraz fitness. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika - edukacja elementarna i wychowanie fizyczne oraz pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Tańczyła m.in. na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu (Jezioro Łabędzie, Faust, Pan Twardowski), Filharmonii Poznańskiej, CK Zamek. Brała udział w konkursach ogólnopolskich. Swoją technikę doskonali na licznych międzynarodowych warsztatach u takich pedagogów jak: Thierry Verger, Anna Krysiak, Dawid Lorenc, Leszek Bzdyl, Natalia Iwaniec, Jens Bjerregaard. Od 2012 prowadzi zajęcia dla dzieci z różnych technik tańca. W latach 2014-2018 reprezentowała poznański uniwersytet podczas akademickich mistrzostw polski w aerobiku sportowym. W latach 2014-2018 związana z tetarem tańca Flek Step pod kierownictem Ewy Sobiak, gdzie zrealizowała spektakle: “My”, “Karmen”, “Tancerz, -owi, -om”, “Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt”. Od 2019 roku związana z grupą “Projekt Out”, z którą zrealizowała projket “Impro na temat 20m2”.

MARIKA MOCARSKA

Tancerka, instruktor tańca oraz studentka kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Swoją drogę taneczną rozpoczęła w 2013r. i przez lata szkoliła się w wielu stylach pod okiem najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy. Jej wiodącym stylem jest hip hop dance i całą swoją pasję i miłość do tańca stara się przekazywać swoim uczniom na zajęciach, skupiając się nie tylko na samym ruchu, ale również muzyce, kulturze i indywidualności każdego z podopiecznych. Głównym celem, do którego dąży jako nauczyciel, jest to, aby każdy uczeń odkrył swój własny, niepowtarzalny ruch i wykorzystał jego potencjał w odpowiedni dla siebie sposób.
Najwazniejsze osiągnięcia:
2msc Wirująca Strefa 2020 hip hop 1vs1 17+
4msc Tancbuda Challenge 2020 hip hop 1vs1 18+
Top4 SDK Poland 2019 all styles 5vs5
Top4 SDK Poland 2020 all styles 5vs5.

OLGA GULCZ

Pasjonatka wszelakich odmian tańca latynoamerykańskiego, w szczególności Nowojorskiej Salsy. Ostatnie 13 lat Olga spędziła w mieście powszechnie uznawanym za Europejska stolice NY Salsa - w Londynie. Tam właśnie korzystając z niekończących się możliwości Olga brała udział w miejscowych festiwalach i warsztatach, zarówno jako instruktor jak i uczeń. Z ogromną otwartością umysłu Olga uwielbia dzielić się swoja wiedzą i pasją do tańca z innymi jak i czerpać ją od innych.

Wiecznie poszukując nowych doznań na parkiecie, Olga podróżuje po festiwalach całej Europy. Jej ulubione miejsca to Londyn, Paryż, Vienna i Sibenik w Chorwacji.

Uważa, że w życiu jak i w tańcu każdego dnia uczymy się czegoś nowego, a w tańcu żaden ruch nie jest błędem, wręcz przeciwnie - możliwością stworzenia czegoś innego. Na swoich zajęciach Olga stara się wykorzystywać różnorodność i swobodę z jaką każdy porusza się indywidualnie tak, aby wspólnie stworzyć spójną całość.

NICOLA JANKOWSKA

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 6 lat, trenując gimnastykę artystyczną. W swoim dorobku artystycznym posiada również techniki tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego, charakterystycznego. Tańczyła na scenach w kraju i za granicą. Ciągle doskonali swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach na terenie kraju. Prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dla osób starszych.

JULITA MAJEWSKA KASZTELAN

Absolwentka wydziału Melioracji i inżynierii środowiska na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, na co dzień pracuje w biurze.
Z aktywnością fizyczną ma  do czynienia już od liceum gdzie rozpoczęła swoją przygodę ze sztuką walki jaką jest aikido. To tam po raz pierwszy zetknęła się z samodyscypliną i dystansem do siebie oraz kulturą i filozofią wschodu. Na studiach rozpoczęła nową przygodę z fitnessem, a następnie jogą.

Gdzieś po drodze wkradła się ciekawość do  crossfitu, który pozwala jej poznawać możliwości własnego ciała z trochę innej strony. Jednak to joga stała się prawdziwą pasją, bez której Julita nie wybobraża sobie życia. Z każdym dniem, krok po kroczku, rozwija się i uczy czegoś nowego pamiętając o słowach Rodney Yee „Miejsca w których napotykasz największy opór są płaszczyznami w których odnajdziesz największe wyzwolenie”

Od 2016 roku ma przyjemność przekazywać wiedzę, doświadczenie i swoją pasję oraz  dzieli się swoją przyjaciółką jaką jest dla niej joga z innymi osobami 🙂

Doświadczenie:

SNY Vinyasa Yoga kurs nauczycielski jogi RYT 200H Yoga Alliance -  Studio Namaste Yoga//EFIB - Kurs instruktora Jogi//EFIB - Kurs Firball & zdrowy kręgosłup..EFIB - Kurs streching z analizą narządu ruchu//ATHLETIC DEVELOPMENT ACADEMY - Mobility i prawidłowe wzorce ruchu//IFAA - Vinyasa Power Yoga Basic//Masaż Tajski poziem I i II u Alfonso Cazenave oraz liczne warsztaty

 

PAULINA WACHACZ

Sport towarzyszył jej od najmłodszych lat, od tańca po koszykówkę. Od ponad 5 lat jest licencjonowanym Instruktorem zajęć grupowych. Jej ulubioną formą zajęć jest Body Pump.  Uwielbia prowadzić zajęcia przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej zawierające interwały, podczas których można się na maksa zmęczyć. Aktualnie aktywnie spędza czas ze synkiem-cały czas w biegu. Od niedawna jej serca skradła zumba oraz zumba kids dla najmłodszych, podczas których można się świetnie bawić. Dlatego też zdecydowała się na poszerzenie swoich kwalifikacji.

Jej motto to: Nigdy się nie poddawaj!

Do zobaczenia na zajęciach!

JACEK JĘDRO

Wieloletni tancerz z ogólnopolską klasą taneczną „B” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Laureat wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów tańca. Absolwent Uniwersytetu im. A Mickiewicza oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Półfinalista Mistrzostw Polski Klasy „B” i „A” oraz Akademickich Mistrzostw Polski.

ASIA PUCEK

Ukończyła dietetykę na AWF w Poznaniu. Od 2014 Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness – nowoczesne formy gimnastyki. Uczestniczyła w kursach jump, step, total body conditioning, kettlebell, trening funkcjonalny, aktywność fizyczna kobiet w ciąży i po porodzie, pilates, zdrowy kręgosłup, stretching i BodyBalance. W 2017 roku ukończyła kurs trenera personalnego, a w styczniu tego roku zdobyła kwalifikacje nauczycielskie jako instruktor Jogi. Przez 6 lat rozwijała swoje zamiłowanie do tańca orientalnego poznając jego tajniki i biorąc udział w konkursach z zespołami tanecznymi „Manolya” i „Dalaya Bellydance Group”. Stale poszerza swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach.

KLAUDIA ZIELIŃSKA

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, na co dzień pracuje w szkole. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat i tę pasję kontynuuje do dziś. Podczas studiów zainteresowała się fitnessem. Zaczęła się szkolić w tym kierunku, uczestnicząc w konwencjach i maratonach fitness. Zdobyła uprawnienia instruktorskie fitness i lekkiejatletyki. Od 3 lat prowadzi zajęcia taneczne dla najmłodszych i dzieląc się z nimi pasją do aktywnego stylu życia.