Instruktorzy

ESTERA WAWRZYNIAK

Estera Wawrzyniak

Założycielka Szkoły Tańca i Baletu Tutu.  Licencjonowany instruktor stretchingu oraz fitness. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 5 lat i kontynuuje ją po dziś dzień. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu oraz uczelni wyższych Collegium da Vinci w Poznaniu Wydział Pedagogiki oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Wydział  Studiów Edukacyjnych ze specjalnością edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Tańczyła na scenach teatrów w Polsce i za granicą m.in Niemcy i Chiny. Cały czas doskonali swój warsztat taneczny biorąc udział w zajęciach prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie tańca. Od 2012 roku prowadzi zajęcia z zakresu tańca klasycznego oraz jazzu dla dzieci.NATALIA KOCZOROWSKA

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku jedenastu lat w zespole zajmującym wysokie miejsca na wojewódzkich i ogólnopolskich turniejach. Z czasem zaczęła występować jako solistka, również z licznymi sukcesami. Związana z tańcem współczesnym, nowoczesnym i klasycznym. Stale poszerza swój repertuar o nowe style.

Uczestniczyła w wielu warsztatach u takich choreografów jak: Dan Tchekpo Agbetou, Thierry Verger, Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak czy Iwona Olszowska, w swojej edukacji czerpała również z wiedzy i umiejętności tancerzy Polskiego Teatru Tańca. Obecnie studiuje pedagogikę tańca na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.


JAKUB KUBIK WIECZOREK

Tancerz, pedagog, nauczyciel, uczeń.
Doceniany na światowej scenie tanecznej za dojrzały styl tańca. Od 15 lat zajmuje się stylem ulicznym. To czas ciągłej pracy i skupienia. Czerpał wiedzę od takich legend jak: Alien Ness (Zulu Kingz), Mr Wiggles (Rock Steady Crew), Focus (Flomo), Luigi (Skillmethodz). Jego doświadczenie zawodowe jest bardzo rozległe, od surowych pokazów na ulicach miast, po profesjonalne występy w telewizji.

Jeden z gości specjalnych tegorocznego finału programu Taniec z Gwiazdami. Zwycięzca międzynarodowych eventów jak: Cavalieri dell’Asfalto, Rockin Champ, Castle Eastside Jam, Jam Chapter ,  What You Got.
Wyznaje zasadę Each One  Teach One i z zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę od ponad 9 lat młodemu pokoleniu tancerzy street dance.
KINGA SIKORSKA

Członkini formacji No Point w poznańskiej szkole tańca Point Dance Studio oraz studentka II roku kierunku taniec w kulturze fizycznej na Akademi wychowania fizycznego w Poznaniu. Od dziecka uczęszcza na zajęcia taneczne, zaczynajac od baletu poprzez jazz, disco Dance i hip-hop. Obecnie specjalizuje się w formach street dance, szkoląc się na rożnego rodzaju warsztatach w Polsce i za granica. Na swoich zajęciach duzy nacisk kładzie na dokładność i technikę wykonania, a także skupia się nad świadomością ciała. Na koncie ma wiele osiągnięć m.in. 1 miejsce w kategorii formacje 16+ – Rytm Ulicy Piła 2018, 3 miejsce formacje – World of Dance Berlin 2018.
NICOLA JANKOWSKA

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej Poznaniu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 6 lat, trenując gimnastykę artystyczną. W swoim dorobku artystycznym posiada również techniki tańca klasycznego, jazzowego, współczesnego, charakterystycznego.

Tańczyła na scenach w kraju i za granicą. Ciągle doskonali swoje umiejętności biorąc udział w warsztatach na terenie kraju. Prowadzi zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz dla osób starszych.ANNA DRZYMAŁA

ALEKSANDRA OLEJNICZAK